zielonakawa-opinie.com.pl

Zielona kawa – tabletki, które pomogą Ci schudnąć

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Zielona kawa – proste odchudzanie dla każdego

Do tego, że poza popularną czarną herbatą jest też równie smaczna herbata zielona już się przyzwyczailiśmy. Wiemy też, że zielona herbata znakomicie wpływa na zdrowie i ma właściwości odchudzające. Ale mało kto wie, że wśród używek wspomagających odchudzanie znajduje się też zielona kawa. To naturalna substancja, która daje znakomite efekty w walce z nadmiarem kilogramów. Warto poznać ją bliżej.

O tym, że kawa może wspomagać odchudzanie mówiło się od dawna. Jednocześnie w wielu dietach aromatyczna mała czarna znajduje się na liście kategorycznie zakazanych przyjemności. Skąd takie rozbieżności? Otóż rzeczywiście kofeina, jaka znajduje się w ziarnach kawowca ma właściwości odchudzające, przede wszystkim dlatego, że dodatnio wpływa na szybkość przemiany materii. Jednak może ona powodować także skoki w poziomie energii, a co za tym idzie – trudny do opanowania apetyt na słodycze. Co więcej, często nie chodzi nawet o samą kawę, ale o nasze społeczne nawyki, które nakazują łączyć ten napój ze słodką przekąską i kalorycznymi dodatkami, takimi jak bita śmietana, czy syropy. Okazało się jednak, że jest sposób na wyeliminowanie wad kawy przy jednoczesnym zachowaniu jej właściwości odchudzających. Rozwiązaniem problemu okazała się zielona kawa.

Czym jest zielona kawa?

Choć niewiele osób o niej słyszało, zielona kawa nie jest żadnym nowoczesnym wynalazkiem. Co więcej, jest zdecydowanie bardziej naturalna niż kawa w takiej postaci, w jakiej ją zwykle widujemy. A dla ścisłości należałoby powiedzieć, że to po prostu dokładnie te same ziarna kawy. Skąd więc nietypowy zielony kolor? Otóż ziarna kawowca są właśnie zielone, a ciemna barwa jest efektem przetwarzania w procesie palenia. Zielona kawa to więc kawa nieprzetworzona, w swojej naturalnej postaci.

Jak zielona kawa wpływa na odchudzanie?

Jak już wspomnieliśmy, właściwości odchudzające ma kofeina, której ziarna kawowca zawierają całkiem sporo. Kofeina przede wszystkim stymuluje metabolizm, a także przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo wpływa hamująco na nadmierny apetyt. Nie bez znaczenia jest też fakt, że kofeina dodaje energii oraz sprzyja wydzielaniu tzw. hormonów przyjemności. To znacząco sprzyja osobom odchudzającym się, bo ułatwia wytrwanie na diecie, a także daje siłę i chęć do aktywności fizycznej. Jednak to nie koniec odchudzających działać zielonej kawy. Szczególnie cenną substancją, jaką znajdziemy w jej ziarnach jest kwas chlorogenowy. Jest to przede wszystkim bardzo silny przeciwutleniacz, który skutecznie rozprawia się z wolnymi rodnikami atakującymi komórki i aktywującymi w nich procesy starzenia. Choć kwas chlorogenowy wszechstronnie wpływa pozytywnie na cały organizm, nas interesują przede wszystkim jego właściwości odchudzające. Zawdzięczamy je temu, że kwas hialuronowy znacząco obniża wchłaniania glukozy z pożywienia, co oznacza, że nasz organizm pobiera mniej cukrów z tego, co zjadamy. W związku z tym jest zmuszony pobierać energię ze zmagazynowanych zapasów, które mają postać tkanki tłuszczowej. Dzięki wysokiej zawartości kwasu cholorogenowego zielona kawa jest silnym spalaczem tłuszczu.

Jak wygląda odchudzanie z zieloną kawą?

Zieloną kawę oczywiście możemy pić, zaparzając tak samo, jak palone ziarna. Warto przy tym podkreślić, że zielona kawa jest zdecydowanie łagodniejsza w smaku i w działaniu, nie drażni żołądka, ma też mniej wyczuwalną kwasowość i gorycz. Jednak jeśli zależy nam przede wszystkim na odchudzaniu, a nie na samych walorach smakowych, warto pomyśleć o czymś więcej, niż filiżanka zielonej kawy. Niestety, w takim naparze stężenie odchudzających substancji jest zbyt małe, by pojawiły się szybkie efekty. Dlatego warto sięgnąć po suplementy diety na bazie ekstraktu z zielonej kawy. Takie tabletki odchudzające to Green Coffee Extract. Jest to suplement diety, który zawiera czysty wyciąg z zielonej kawy. Dzięki temu jedna tabletka ma ogromną moc odchudzania. Regularne stosowanie Green Coffee Extract to sposób na naturalne i skuteczne odchudzanie bez efektu jo jo i bez skutków ubocznych. Tak szybkich efektów na pewno nie osiągniesz, jeśli będziesz wyłącznie pić zieloną kawę.

Zielona kawa – sposób na proste i skuteczne odchudzanie

Jeśli chcesz skutecznie i szybko schudnąć stosując suplementy diety na bazie zielonej kawy, musisz pamiętać o kilku zasadach. Przede wszystkim warto wiedzieć, że suplementy diety – jak zresztą wskazuje sama ich nazwa – sa to środki uzupełniające. Nie sa one farmaceutykami i nie można ich stosować jako alternatywy dla leków na otyłość, znakomicie radzą sobie natomiast z nadwaga. Jeśli jednak rzeczywiście chcesz zobaczyć efekty i pragniesz, by szczupłą sylwetkę zachować raz na zawsze, nie możesz ograniczać się do samych tabletkę. Zielona kawa jest skuteczna, ale nie spowoduje cudu. Kurację z zieloną kawą należy połączyć z aktywnością fizyczną oraz z odpowiednio dobraną dietą. Przy czym absolutnie nie chodzi o głodówkę, a o zdrowe odżywianie zgodne z zaleceniami lekarzy i dietetyków.

Najlepsze odchudzające tabletki z ekstraktem z zielonej kawy znajdziesz na stronie głównej serwisu.

Wróc do rankingu i zobacz najlepsze produkty z wyciągiem z zielonej kawy!